خرید طرح فرش

طرح فرش خود را به ما بسپارید تا در سایت فروشگاه  ارایه دهیم و در صورت فروش طرح مبلغ آن را به طور کامل دریافت خواهید کرد.

شرایط:

۱-  طرح خود را به ایمیل شرکت در قسمت تماس با ما ارسال کنید لازم نیست طرح اصلی را برای ما بفرستید عکس با فرمت JPG به همراه قسمتی از طرح اصلی که دارای کارت رنگ و معمولا با فرمت BMP ذخیره می شود کافی است. درست مانند آنچه در سایت فروشگاه قرار دارد. نام پیشنهادی و ابعاد به گره را هم ذکر کنید

۲- طرح شما به مدت یک سال در سایت قرار خواهد گرفت و در این مدت در صورت فروش طرح، شرکت با شما تماس گرفته و فایل اصلی را مطالبه خواهد نمود و کل مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. بعد از اولین فروش فایل اصلی که بعد از آن فایل ناچارا دست شرکت سپرده خواهد  شد، فروشهای بعدی به شرکت تعلق خواهد داشت.

۳-  قیمت فایل را در حدی پیشنهاد دهید که فایل شما در مدت یکسال حتما به فروش برود، در غیر ینصورت بعد از این مدت احتمالا این محصول از سایت حذف خواهد شد. برای اینکه به قیمت عادلانه دست بیابید می توانید قیمت فایلهای مشابه را در سایت فروشگاه برسی کنید.

۴-  فایل شما از لحاظ کیفیت نسبت به قیمت توسط کارشناس برسی شده و در صورتیکه کیفیت لازم برای قرارگیری در سایت را نداشته باشد به شما اطلاع داده می شود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code