نقشه خوان رایگان برای بافنده

بعد از اینکه بافندگان زیادی نقشه خوان را در گوشی همراه خود نصب کردند و اعلام رضایت خود را اعلام کردند در جهت راحتی وارد کردن فایل صوتی جدید در موبایل و تبلت و کم کردن هزینه برای بافنده و طراح، نسخه جدید نقشه خوان همراه روانه بازار شد که علاوه بر امکان استفاده از فایل صوتی رجیستر شده دارای امکانات بهتری نسبت به نسخه های قبل است. برای دیدن امکانات کامل و دانلود برنامه اینجا کلیک کنید.

 

در این پروژه که بیشتر برای طراح سودمند بوده و راحتی بافنده را به ارمغان خواهد داشت شما می توانید طرح خود را به راحتی رجیستر کنید و آن را به تعداد نامتناهی برای بافندگان خود ارسال کنید تا شروع به بافت لذت بخشی را تجربه کنند.

مثلا اگر طرح تمنای بخشایش را قرار است به ۵ بافنده ارایه دهید فقط کافی است یک کد رجیستر دریافت کنید و فایل صوتی را همراه آن بسازید.سپس آن را در سایت خود قرار داده و کد لینک آن را به بافنده هایتان بدهید.

مراحل نصب و راه اندازی برای بافنده به طور زیر خلاصه میشود:

۱- دانلود و نصب برنامه

۲- وارد کردن طرح به برنامه از طریق اینترنت یا پوشه با وارد کردن تنها یک کد

۳- شروع به بافت

اگر تولید کننده نخ و نقشه هستید و می خواهید از این طرح استفاده کنید می توانید به تعداد طرحی که رنگرزی کرده اید و می خواهید از سیستم نقشه خوان استفاده کنید محصول رجیستر فایل صوتی را خریداری کنید تا راهنمای نصب به همراه تعداد درخواستی کد ثبت به آدرس ایمیل و شماره همراه شما فرستاده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code